absolwentka Agnieszka, 21 listopada

Spotkać Agnieszkę – to piękne wydarzenie.

Wpisy o Agnieszce znajdziesz tutaj i tutaj.

 

Agnieszka Chmielnicka (w liceum – Czerwińska) to przemiła, wrażliwa osoba, z którą chciałoby się rozmawiać godzinami.

Nasza absolwentka z uśmiechem wspomina szkolne czasy.

Niektóre sytuacje kiedyś wydawały się koszmarne, a teraz po prostu śmieszą. Na przykład takie wydarzenie – matematyki uczył Agnieszkę pan Włodzimierz Trlik, znany ze swojej porywczości. W czasie lekcji zauważył, że Agnieszka ma zmieniony kolor włosów. Kazał jej wyjść i zmyć nałożony na włosy odcień. To były czasy!

Agnieszka przypomniała mi, że z wypracowań nigdy nie postawiłam jej piątki, najwyżej czwórkę z plusem. Ale na maturze pisemnej z polskiego dostała piątkę. I na pewno na nią zasłużyła, bo nie stawiałam najwyższych ocen (nie było wtedy szóstek) za byle co.

Wychowawczynią Agnieszki była pani Natalia Nowak, nauczycielka historii. Podobno często wyrażała ogromne zdziwienie, dlaczego dostała wychowawstwo w klasie, która nie chce się uczyć historii.

Jeżeli chodzi o życie prywatne Agnieszki, to ma fajnego męża z Kruczka i dwóch  synów (niewątpliwie również świetnych). Na pewno czasami prowadzą dyskusje norwidowsko – kruczkowskie.

Agnieszka serdecznie pozdrawia swoją szkolną koleżankę Hanię Górkę.

Nie uczyłam Hani, ale pamiętam zabawne przedstawienie, które przygotowała na Młode Talenty (to była parodia telenoweli brazylijskiej).

I była jeszcze taka sytuacja, kiedy Hania na liście z informacjami o przedmiotach maturalnych zamiast podpisać się nazwiskiem – narysowała górkę. Przyjęłam to do wiadomości, ale dyrektor Trlik trochę się zdenerwował i nakazał mi wrócić do Hani po porządny podpis.

Dołączam się do pozdrowień Agnieszki. Życzę dużo zdrowia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii absolwenci ku pamięci, pozdrowienia, spotkania, uśmiech i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.