studniówka 2019 – filmy, 19 stycznia

Studniówki są do siebie podobne, a jednak każda jest w jakiś sposób inna.

Rozpoczęcie tegorocznej studniówki przypadło w udziale Emilce Roj i Kubie Maćkowiakowi. Prezentowali się pięknie i we wstępie zapowiedzieli występ pani dyrektor. Pani Małgorzata Leszczyńska-Kloc przygotowała się solidnie do swojej wypowiedzi. Dowiedzieliśmy się co to jest studniówka, po co jest i do czego zmierza.

Następnie maturzyści podziękowali dyrekcji, wychowawcom i wszystkim nauczycielom za trud, jaki włożyli w edukowanie naszej młodzieży. Podziękowali również rodzicom za zorganizowanie studniówki.

Po raz kolejny pani Magdalena Michalak-Urbańczyk usłyszała na studniówce „Sto lat” oraz odebrała kwiaty i życzenia urodzinowe, bo właśnie 19 stycznia obchodzi swoje urodziny i to się nie zmienia. Śpiewali wszyscy, a życzenia i komplementy wygłosili Klaudia Golda i Jacek Starzyński.

Na salę wjechał stolik z kieliszkami wypełnionymi szampanem. Wszyscy mężczyźni ruszyli ławą po kieliszki dla siebie i swoich pięknych partnerek w pięknych balowych sukienkach. Wzniesiono toast.

Poloneza czas zacząć. Tańczyły kolejno klasy a, b, c. Tak jak należy. W ostatniej polonezowej parze 3c tańczyli ze sobą pani Jolanta Wilkosz i pan Michał Glenszczyk. W kuluarach szeptano, że wszystkie klasy wykazały się niezwykłym utanecznieniem i wyjątkową finezją figur tanecznych, ale wyróżniała się choreografia poloneza 3c. Wspomnę jeszcze, że przy tańcu 3b na chwilę przed zakończeniem zamilkła muzyka, ale tancerze świetnie sobie poradzili i zaśpiewali sami brakujące takty.

Nadszedł moment niezwykły – polonez nauczycielski, w którym tańczą uczniowie z nauczycielami. Kto w tym roku dostąpił tego zaszczytu i zatańczył z gronem pedagogicznym? Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam i nie pomyliłam nazwiska ani osoby.

Zamieszczam te informacje dla potomnych –

pani Małgorzata Leszczyńska-Kloc i Eryk Dorywalski; pani Miłosława Szewczyk i Piotr Gołosz; pani Katarzyna Haberka i Filip Kulczyk; pani Jolanta Wilkosz i Miłosz Kandzia; Sandra Świeczak i pan Szymon Szewczyk; pani Joanna Botor i Marcin Pełka; Julia Hantulik i pan Piotr Klimza; pani Magdalena Jankowska i Jakub Maćkowiak; Julia Futerska i pan Michał Glenszczyk; pani Mariola Domider i Błażej Nosal; Aleksandra Kaczmarska i pan Maciej Gruchlik; pani Alicja Pośpiech i Mateusz Nowok; pani Joanna Sobieska i Mateusz Krzyżowski; pani Nikoletta Krasodomska i Michał Orkiszewski;  Anna Długajczyk i pan Marek Dąbrowski

Wszystko nagrałam, zobacz tutaj – film 1: rozpoczęcie i polonezy

A potem rozpoczęły się tańce. Warto zobaczyć jak nasza młodzież świetnie się bawi, jakie ma poczucie humoru. Zachwyciło mnie to, że Oliwia Urban, pomimo poważnej sportowej kontuzji, nie zrezygnowała ze studniówki i tańczyła, siedząc na wózku, a partnerował jej Kuba M.

 

film 2: jest zabawa

film 3: zabawa trwa

film 4: po północy

film 5: jest noc, jest moc

film 6: bez retuszu

film 7: zorba show

Uprzedzam, że niektóre filmy, ze względu na muzykę, mogą być zablokowane w niektórych krajach (np. USA i Chiny).

Został mi jeszcze jeden krótki filmik do zrobienia.

Wyszłam ze studniówki o drugiej w nocy. Skończyła się możliwość nagrywania kamerą i aparatem fotograficznym, ale to nie znaczy, że urwał mi się film.

Gdy byłam w szatni, słyszałam jak nasi balowicze śpiewają chórem jakieś pieśni, ale słów nie pamiętam.

—————-

Studniówka nie powinna być najpiękniejszym wieczorem w życiu człowieka, bo znaczyłoby to, że już nic lepszego w przyszłości  się nie wydarzy.

Wystarczy się dobrze bawić i zachować miłe wspomnienia.

Pozdrawiam i dziękuję za zaproszenie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii film, studniówka, uśmiech, youtube. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.