Karolina, Antonina, Ewelina i Kacper – absolwenci 2017, 15 lutego

Karolina Świderek, Ewelina Bujny i  Tosia Myalska, Kacper Kuta.

Właśnie oni przyszli do szkoły w odwiedziny. Dziewczęta jak kolorowe kwiaty (albo papugi – ale to powiedziała Karolina). Kacper wybrał dla siebie spokojny szary kolor.

 

Co nowego u naszych absolwentów? Najpierw porozmawiali sobie ze swoją polonistką Magdaleną Michalak-Urbańczyk, a potem opowiedzieli o sobie.

Karolinamoja sesja jeszcze trwa, niewiele się zmieniło w ogóle.

Ale pozostali powiedzieli – Karolina zmieniła fryzurę, nosi teraz grzywkę i włosy ma jaśniejsze. No tak, Karolina wygląda nieco inaczej, ale również bardzo ładnie.

Tosiasesja zaliczona, studia są bardzo interesujące, podejrzewam, że następny semestr będzie trudniejszy.

Dowiedziałam się, że na pierwszym semestrze Tosia miała takie przedmioty, jak: biologia, wprowadzenie do psychologii, historia myśli psychologicznej, filozofia… i wiele innych.

 

Rozmowie przysłuchiwali się drugoklasistka Julia Hantulik i absolwent Paweł Załęcki, który rozpoczyna u nas praktykę z wuefu.

 

Ewelina powiedziała – jestem w trakcie sesji. Na pierwszym semestrze chodziłam na zajęcia z konwersacji i fonetyki, uczyłam się historii literatury hiszpańskiej, miałam też elementy marketingu. Ogólnie jestem zadowolona ze studiów.

Gdy Ewcia dowiedziała się, że niedługo odbędą się Młode Talenty, to stwierdziła, że mile wspomina swoją rolę konferansjera w tamtym roku.

Kacperwszystko zaliczone. Jestem zachwycony studiami. Miałem łacinę, prawoznawstwo, ekonomię, doktryny polityczno-prawne, kryminologię.

Kacper powiedział, że za tydzień wybiera się do WKU, bo zamierza w czasie wakacji iść do wojska. Dowiedziałam się też, że nasz absolwent poszedł na kurs przesłuchań i wykrywania prawdy.

Tosia wtrąciła – mam nadzieję, że na nikim tego nie trenuje. A potem, kiedy Kacper uznał, że musi iść do fryzjera, Tosia powiedziała – przecież masz  krótkie włosy.

 

Gdy w bibliotece pojawiła się pani Paulina Jaworska, rozmowa zeszła na naukę języków obcych. Wypytywaliśmy Ewcię o różne słówka z języka hiszpańskiego (np. „kocham cię”). A pani Paulina powspominała zajęcia z angielskiego, bo właśnie tę grupkę uczyła.

 

Studenci wybierają się powspominać szkolne lata. Tak dawno to było! Jeszcze niecały rok temu.

Z Eweliną się nie zgubią. Z daleka widać jej różowy sweterek.

 

Przycupnęli grzecznie w ławkach na lekcji pan Michała Glenszczyka, który powiedział, że przyjąłby ich z powrotem.

 

Wszyscy pozdrawiają pana Michała Glenszczyka, panią Magdalenę Michalak-Urbańczyk, panią Joannę Botor i panią Paulinę Jaworską.

 

A Karolina postanowiła zostać jeszcze przez chwilę ze swoimi znajomymi z Norwida czyli z Dominiką Talagą, Emilką Roj i Bartkiem Leszczyną.

——————-

Nasi absolwenci w pamięci szkoły zostaną na zawsze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii absolwenci ku pamięci, pozdrowienia, studia, uśmiech i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.